Kompromitacja Kidawy-Błońskiej: „Wie pani, jak nazywa się ruch Trzaskowskiego?” [WIDEO]

Małgorzata Kidawa-Błońska była gościem w Polsat News i zaliczyła kolejną kompromitującą wpadkę. Okazuje się, że była kandydatka na prezydenta nie wiedziała, jak nazywa się ruch jej kolegi Rafała Trzaskowskiego. Na pytanie dziennikarza odpowiedziała jedynie śmiechem.

 

— Wiem, że wszyscy pytają o ruch Rafała Trzaskowskiego. Powiem tak, ruch na razie jeszcze nie powstał jako taki. Rafał Trzaskowski zapowiedział powstanie ruchu, ale jest wiceszefem Platformy — odpowiedziała pośpiesznie Kidawa-Błońska.

 

W kolejnych słowach starała się nawiązać do innego tematu, by nie musieć udzielać odpowiedzi na kłopotliwe pytanie. Podkreśliła, że KO przeżywa teraz wyjątkowo trudny czas, a jej członkowie powinni się wspierać.

 

— Jesteśmy w bardzo trudnym okresie, w bardzo trudnym czasie i siłą jest wzmacnianie Platformy i Koalicji Obywatelskiej. Poza tym Rafał Trzaskowski ma bardzo trudne zadanie, bo jest prezydentem stolicy — mówiła wicemarszałek Sejmu.

 

W ramach podsumowania dziennikarz przyznał, że sam miał kłopot z zapamiętaniem nazwy ruchu Rafała Trzaskowskiego — Wspólna Polska.

Poniżej fragment nagrania, które opublikował na Twitterze poseł Dominik Tarczyński.

 

 

źródło: dorzeczy.pl

[foto] Włoski komik przyleciał do Polski, aby pokazać tyłek pomnikowi Jana Pawła II. Szybka reakcja internautów.

[wideo] Nagranie z brawurowago pościgu norweskich policjantów. Robie wrażenie!

[wideo] 30 lat jednostki GROM. Zobacz najnowszy spot JW GROM. Tobie Ojczyzno!

Francuskie władze zażądały od koncernu motoryzacyjnego, by nie sprowadzał do pracy Polaków

[wideo] Zamieszki w Londynie. Na ulice wyszli patrioci chroniący miasto przed protestującymi, którzy niszczyli pomniki.