Strajk Kobiet: Wściekły Kalisz zwyzywał dziennikarza: „Uważajcie na nich! TVP łże!” [WIDEO]

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym były Szef Kancelarii Aleksandra Kwaśniewskiego w wulgarnych słowach obraził dziennikarza. Podczas jednej z manifestacji Strajku Kobiet wznosił głośne i emocjonalne okrzyki, które z pewnością nie pasują do zawodu prawnika, jak również byłego ministra.

 

W słowach Ryszarda Kalisza nie brakowało ataków na partię rządzącą: — Koniec z propagandą pisowską! Uważajcie na nich! TVP łże! — krzyczał napastliwie Kalisz.

 

Gdy feministki ze Strajku Kobiet zorganizowały kolejną niedzielną demonstrację pod domem lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego, nikt nie spodziewał się tam obecności Kalisza. Marsz, który przeszedł ulicami Warszawy, odbywał się pod hasłem „Spacer po wolność”. U demonstrantów nie brakowało kolorowych transparentów z wulgarnymi hasłami, które uderzały głównie w PiS i polityków rządzących.

 

Były polityk SLD Ryszard Kalisz również zaszczycił warszawskie ulice swoją obecnością. Ponadto został uwieczniony na kilku nagraniach, na których widać, jak obraził stojącego obok dziennikarza.

 

— Koniec mój drogi. Koniec z propagandą pisowską! — wrzasnął z całych sił Kalisz. Internauci nie kryli swojego zdziwienia tak emocjonalnym występem i pozostawili pod wideo osobliwe komentarze. Niektórzy z nich sugerowali nawet, że polityk mógł być głodny.

 

 

 

[wideo] Dulkiewicz zarzuciła prezydentowi Andrzejowi Dudzie kłamstwa, ale nie potrafiła wymienić jakie.

[wideo] Protesty Antify w Polsce? Nie ma takiej opcji! Policja skutecznie pacyfikuje towarzystwo.

[wideo] 99-letnia kombatantka AK została majorem. Awans odebrała w swoim ogrodzie

[wideo] Awantura w Sejmie! Jarosław Kaczyński nazywa posłów opozycji hołotą

[video] Poseł lewicy przekonuje, że akcja Hiacynt była akcją prozdrowotną. Wymowna reakcja Redaktora Mazurka.