[wideo] „Julka” w akcji: „Seks był legalny!” Koszmarne nagranie hitem Internetu: „Od***ało jej! Przedawkowała z seksualnością”

Słowo „julka” w 2020 stało się określeniem na młodą dziewczynę, najczęściej studentkę bądź uczennicę z zamożnego domu w jednym z większych ośrodków miejskich. „Julki” zostały opisane przez internautów jako agresywne apologetki lewicowych prądów ideologicznych. W mediach społecznościowych pojawiło się nowe wideo, ostro krytykowane przez internautów.

 

„Julka” jako stygmatyzująca obelga została spopularyzowana szczególnie podczas konkursu PWN na Młodzieżowe Słowo Roku. Wyraz, pomimo olbrzymiej ilości oddanych głosów, został jednak wycofany z plebiscytu przez organizatorów. Jednocześnie konstrukty takie jak „odjaniepawlić” lub „stulejarz” zajęły miejsca we wcześniejszych latach, nie wzbudzając wątpliwości co do ewidentnie obraźliwego wydźwięku.

 

Seks był ku*wa i będzie legalny!!! Nieuki pie**olone! Zobaczcie, do jakiego stanu niewiedza doprowadza człowieka! Spalić Biblię, spalić Biblię! Dzieło Szatana! I wypie**laj ch*ju je*nięty! — krzyczy na nagraniu użytkowniczka aplikacji Tik Tok.

 

— Miałem taką nauczycielkę od polskiego 1:1. Wpadała w takie furie, że nie była w stanie nawet zdania złożyć , a oczy miała wtedy tak wielkie… wszyscy myśleliśmy, że jej zaraz wypadną. Potrafiła nawet wywalić rzeczy z ławki ucznia na ziemie i stać nad nim ze szczękościskiem wpatrując się w niego ponad 10 minut wydając jakieś zwierzęce jęki przez zaciśnięte zęby. Koszmar mówię wam i chyba nie zaskoczę nikogo jak powiem, że zachowywała się tak tylko wobec chłopaków

 

 

[wideo] Posłanka Lewicy o „prawdziwych Polakach”: Cieszyli się, gdy Hitler rozwiązywał sprawę Żydów

Gen. Szymczyk: Po 7 sierpnia słyszę od policjantów - "panie komendancie, co jeszcze musimy znieść?"

Nowacka tłumaczy, że podwyżki są potrzebne, żeby politycy nie byli łatwi do skorumpowania. Zobacz ile wzrosną wynagrodzenia!

Wojciech Cejrowski ostro o Donaldzie Tusku! „Tak się zachowuje świnia” [WIDEO]

[wideo] Czarnoskóra dziennikarka punktuje lewicową ideologię: nie możemy robić z mężczyzn s***