Wałęsa atakuje Kaczyńskiego nawet w święta. Udostępnił obraźliwą grafikę

Wszystko wskazuje na to, że Lech Wałęsa nie zna umiaru w atakowaniu prezesa PiS, ponieważ zrobił to nawet w Święta Bożego Narodzenia. Tym razem udostępnił obraźliwą grafikę. To, że były prezydent nie przepada za Jarosławem Kaczyńskim, nie jest żadną tajemnicą.

 

Polityk wiele razy okazywał swoją niechęć i hejtował lidera PiS w sieci. Lech Wałęsa udostępnił grafikę z fanpage „Fakty po Mitach”, na której widać Daniela Olbrychskiego w roli Kmicica z filmu „Potop”.

 

Poniżej znajdował się tekst skierowany do Kaczyńskiego. Były prezydent nie opublikował swoich słów, a po prostu udostępnił mema na tablicy na Facebooku. Na grafice nie zabrakło również ośmiu gwiazdek, czyli hasła, którym posługują się przeciwnicy PiS.

 

A jak do sprawy odnieśli się internauci? Wydaje się, że ich zdanie było podzielone. — Panie Lechu spać już pora zaburza pan zegar biologiczny… Dobranoc Panie prezydencie miłej nocy życzę — czytamy we wpisie jednego z obserwatorów.

 

— I na co Kaczyńskiemu rozbijać tę postkomunę? A tak dobrze szło — dodał kolejny.

 

Użytkownik podpisujący się jako Krzysztof znalazł pewną nić porozumienia z przywódcą „Solidarności”: — Pluń mu Waść w oczy, byle celnie, a strach go obleci, ślinę Waści obetrze w dygocie, zblednie i o litość poprosi… — skomentował.

 

Modelka Anja Rubik atakuje prezydenta Dudę. Prosi, aby się nie bał mniejszości i jak trzeba, to Anja pomoże

Rasistowska reklama pralki. Teraz już takich reklam nie robią...

[wideo] Katarzyna Zielińska dla Onetu: Jak widzę co się dzieje w kraju, to jest mi wstyd, przed moimi przyjaciółmi z całego świata

[wideo] We Francji zamieszki czeczeńskich i arabskich gangów. Karabiny na ulicach Dijon!

[foto] Przed Sejmem podpalił się mężczyzna. Wszystko rozegrało się w pobliżu pominka Armii Krajowej.