Kobieta zaśpiewała kolędę z dziećmi przy świątecznym stole: „Je*ać PiS” [WIDEO]

Do sieci trafiło nagranie, na którym widzimy dorosłą kobietę siedzącą przy stole wraz z dziećmi. Film został podpisany jako „nowa kolęda 2020 roku”, więc jest bardzo prawdopodobne, że został przygotowany specjalnie na okres świąteczny.

 

Bohaterowie krótkiego wideo w dobrych humorach śpiewają „Je*ać PiS”. Z pewnością nie są to więc miłośnicy obecnej władzy. W takich okolicznościach nie trudno było o zdecydowaną reakcję internautów, którzy pozostawili wiele komentarzy.

 

— Pandemia. W miarę normalne święta. Podczas poprzednich nie można było się z nikim spotkać. Co robi dorosła kobieta ze swoimi dziećmi przy świątecznym stole, zamiast cieszyć się z obecności bliskich i względnie normalnego świętowania? Przerabia kolędę i śpiewaja JE**Ć PIS — napisał na Twitterze Patryk Sykut.

 

— Smutne to lekko — dodał inny użytkownik.

— Ale patologia — skomentowano z profilu Polski Logicznej.

 

https://twitter.com/PatrykSykut/status/1343167491162468354?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1343167491162468354%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpropolski.pl%2Fkobieta-zaspiewala-kolede-z-dziecmi-przy-swiatecznym-stole-jeac-pis-wideo%2F

[video] „Strzelaj w opony! Pie**olę!”. 37-latka zdemolowała stację Orlenu. Policja użyła broni, ale… nieudolnie.

Sikorski przedstawił cztery największe kłamstwa PiS: „Tak doszli do władzy” [WIDEO]

[wideo] Autobus marzeń każdego faceta… reprezentacja Australii w krykieta

Seria niezwykłych zdjęć, wyróżnionych na gali Siena International Photo Awards

Cezary Żak porównał PiS do serialu „Ranczo”. Ostro zaatakował rząd